Kandidáti pro volby do Zastupitelstva
Olomouckého kraje

Chtěli bychom Vám představit naše kandidáty pro volby do Zastupitelstva Olomouckého kraje, které se konají 2. - 3. října 2020. Pokud právě v tuto chvíli nemáte dostatek času, stáhněte si naši online publikaci.

S Vašimi osobními údaji vždy zacházíme s respektem a péčí. Odesláním souhlasíte s OOÚ a GDPR

Lídři Trikolóry

Zuzana Majerová Zahradníková

1. kandidátka na hejtmanku Olomouckého kraje

Jestli se naše děti nemají zítra probudit do světa, kde rodina už není maminka, tatínek a děti, kde už nejsou muž a žena, nýbrž rodič jedna a rodič dvě, kde už ve vlastní zemi nerozhodujeme o ničem a kde nám pokrokáři všech možných barev přikazují, co nesmíme říkat, co nesmíme dělat, co nesmíme jíst a co nesmíme vlastnit,
musíme se tomu důrazně postavit.

Oslovuji proto vás všechny. Situace je vážná. A my uděláme všechno, co je v našich silách, ale potřebujeme k tomu Vaši pomoc. Pojďte spolu s námi bránit normální svět!

Ráda bych Vám představila všech 55 našich kandidátů.

Aleš Hrubý

2. kandidát na zastupitele Olomouckého kraje

Věra Václavíčková

3. kandidátka na zastupitele Olomouckého kraje

Jaroslav Skopal

4. kandidát na zastupitele Olomouckého kraje

Jiří Steiger

5. kandidát na zastupitele Olomouckého kraje

Radek Pospíšilík

6. kandidát na zastupitele Olomouckého kraje

Monika Orel

7. kandidátka na zastupitele Olomouckého kraje

František Konšel ml.

8. kandidát na zastupitele Olomouckého kraje

Jiří Jelínek

9. kandidát na zastupitele Olomouckého kraje

Liběna Michálková

10. kandidátka na zastupitele Olomouckého kraje

Petr Navrátil

11. kandidát na zastupitele Olomouckého kraje

Táňa Musilová

12. kandidátka na zastupitele Olomouckého kraje

Vojtěch Kaprál

13. kandidát na zastupitele Olomouckého kraje

Martin Šnévajs

14. kandidát na zastupitele Olomouckého kraje

Jiří Vepřek

15. kandidát na zastupitele Olomouckého kraje

Miloš Golian

16. kandidát na zastupitele Olomouckého kraje

Helena Havelka Baronová

17. kandidátka na zastupitele Olomouckého kraje

Jaroslav Sloupský

18. kandidát na zastupitele Olomouckého kraje

Jana Fraitová

19. kandidátka na zastupitele Olomouckého kraje

Libor Slováček

20. kandidát na zastupitele Olomouckého kraje

Miroslav Spilka

21. kandidát na zastupitele Olomouckého kraje

Martin Gabryš

22. kandidát na zastupitele Olomouckého kraje

Věra Schwanzerová

23. kandidátka na zastupitele Olomouckého kraje

Jaroslav Čermák

24. kandidát na zastupitele Olomouckého kraje

Zuzana Calábková

25. kandidátka na zastupitele Olomouckého kraje

Radovan Panáček

26. kandidát na zastupitele Olomouckého kraje

Ilona Bočinská

27. kandidátka na zastupitele Olomouckého kraje

Martin Králík

28. kandidát na zastupitele Olomouckého kraje

Jarmila Mišáková

29. kandidátka na zastupitele Olomouckého kraje

Zbyněk Humlíček

30. kandidát na zastupitele Olomouckého kraje

Dana Marie Černá

31. kandidátka na zastupitele Olomouckého kraje

Lenka Nevřelová

32. kandidátka na zastupitele Olomouckého kraje

František Jan Hrabina

33. kandidát na zastupitele Olomouckého kraje

Alois Konšel

34. kandidát na zastupitele Olomouckého kraje

Tomáš Ospálek

35. kandidát na zastupitele Olomouckého kraje

Kristián Holibka

36. kandidát na zastupitele Olomouckého kraje

Jaroslav Římský

37. kandidát na zastupitele Olomouckého kraje

František Konšel

38. kandidát na zastupitele Olomouckého kraje

Alena Hnízdilová

39. kandidátka na zastupitele Olomouckého kraje

Petr Otáhal

40. kandidát na zastupitele Olomouckého kraje

Marie Fabriková

41. kandidátka na zastupitele Olomouckého kraje

Miroslav Zdráhal

42. kandidát na zastupitele Olomouckého kraje

Jiří Schwanzer

43. kandidát na zastupitele Olomouckého kraje

Jiří Čermák

44. kandidát na zastupitele Olomouckého kraje

Jan Karger

45. kandidát na zastupitele Olomouckého kraje

Tomáš Polák

46. kandidát na zastupitele Olomouckého kraje

Gorazd Balejík

47. kandidát na zastupitele Olomouckého kraje

Jaroslav Ročňák

48. kandidát na zastupitele Olomouckého kraje

Bohdan Lasák

49. kandidát na zastupitele Olomouckého kraje

Martin Hejnar

50. kandidát na zastupitele Olomouckého kraje

Jan Kuchař

51. kandidát na zastupitele Olomouckého kraje

Jakub Šnobl

52. kandidát na zastupitele Olomouckého kraje

Ivana Kubíčková

53. kandidátka na zastupitele Olomouckého kraje

Radek Dvořák

54. kandidát na zastupitele Olomouckého kraje

Ladislav Orel

55. kandidát na zastupitele Olomouckého kraje